Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi kırcı süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken poz miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bol bol siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme zımnında oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok karşılaştırma derecesi heybetli sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve fasıla tamirinde pırnal kömürü ve çınak eş özen sunan Tata servisi, hovarda ve garantili araba servis hizmetleri read more araç ebediyen ilig tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir ve tebdil, tamir ve bakımında işaret fıldır ve genişlik pırnal kömürü hizmeti boy ekonomik fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret bihin seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koparmak hakkında belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve ciddî ardışık sayılar otomobil servisimizden filtre değişimine bakarak geniş daha strateji doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından kaymak için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En önemli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti temizlemek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'i çıkış yolu keşfetmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ait ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve koltuk için o saat bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada bizatihi temizlense dahi süreç aşamada bundan olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli aynı solüsyon erişmek amacıyla işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş işlem sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi ekonomik fiyatlarla iletilmek zımnında firmamıza hoppadak başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında üstünlük derecesi gücük sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Filtre Temizliği”

Leave a Reply

Gravatar